XEVL-2011-E1RS CHEFTOP MIND.Maps™ BIG ONE-бұл Unox бу конвекторы, оның көмегімен сіз көптеген өнімдерді қарапайым және интуитивті түрде дайындай аласыз.
- Арбасы бар кәсіби бу конвектісі
- 20 GN 1/1 пісіру парағы
- Науалар 20 GN науалары 1/1 панель 9,5"
- Сенсорлық басқару тақтасы
- Электр қуаты
- Пісіру қадамдары: 9-ға дейін
- Температура 30°C-260°C
- Delta t функциясымен және термиялық сенсормен пісіру
- CLIMA CONTROL: ылғалдылықты немесе құрғақ ауаны 10-ға арттыру арқылы орнату%
- 1000 + бағдарламалар
- MIND.Maps™: пісіру процесін тікелей дисплейге салыңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 892 мм |
| Жалпы биіктігі | 1875 мм |
| Салмақ | 262 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
