XEBL-16EU-YPRS BAKERTOP MIND.Maps™ BIG PLUS-бұл кез-келген жағдайда, тәулігіне 24 сағат, Толық жүктеме кезінде пісірудің кез-келген түрін шығаруға қабілетті интеллектуалды бу конвектісі. Ең жақсы болу үшін туылған.
- Арбасы бар кәсіби бу конвектісі
- Науалар 16 науалар 600x400 panel 9.5"
- Сенсорлық басқару тақтасы
- Электр қуаты
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 892 мм |
| Жалпы биіктігі | 1875 мм |
| Салмақ | 292 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 81.5 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
