BAKERTOP MIND кәсіби үстел үсті бу конвектоматы.Maps™ COUNTERTOP ONE
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
XEBC-06EU-E1RM BAKERTOP MIND.Maps™ ONE бұл нан мен кондитерлік өнімдерге арналған бу конвекторы:
Толық жүктелген кезде де мінсіз және біркелкі пісіру. Интуитивті бағдарламалау және 364 пісіру процесін сақтау мүмкіндігі.
Қолмен пісіру :
- Пісіру қадамдары: 9-ға дейін
- Температура 30°C-260°C
- Delta t функциясымен және термиялық сенсормен пісіру
- CLIMA CONTROL: ылғалдылықты немесе құрғақ ауаны 10-ға арттыру арқылы орнату%
- Кәсіби жұмыс үстелі пароконвектоматы
- Науалар 6 науалар 600x400 panel 9.5"
- Сенсорлық басқару тақтасы
- Электр қуаты
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 860 мм |
| Жалпы биіктігі | 842 мм |
| Салмақ | 103 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



