CHEFTOP - x™ - бұл әртүрлі тағамдарды, сондай-ақ нан мен кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған заманауи операциялық жүйесі мен Интеллектуалды технологиясы бар кәсіби жоғары өнімді бу конвектісі.
Қолмен пісіру :
- Пісіру қадамдары: 9-ға дейін
- Температура 30°C-300°C
- Алдын ала қыздыру : 300°C дейін
- Кәсіби жұмыс үстелі пароконвектоматы
- Науалар 10 GN науалары 1/1 панель 16"
- Сенсорлық басқару тақтасы қуат газ.
Қолдану салалары: гастрономия және супермаркет пештері, наубайхана мен кондитерлік пештер, фаст-фуд пештері, мейрамханалар мен аспаздық пештер, орталық асүй пештері.
Пісіру парағының түрі: 600x400 GN 1/1 GN 2/1 GN 2/3
Қуат: газ
Электр Науалар
Науалар - кәсіби пароконвектомат
Жаңа XEDA-1011-Gxrs аралас CHEFTOP-x™ Digital.ID™ countertop 10 GN 1/1 trays газ 10 GN 1/1 пісіру парағы
Digital Panel ылғалдылықты бақылау
Байланыс және интернет заттары
Автоматты жуу
Автоматты бағдарламалар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Қуат көзі | Газ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Таймер |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 750 мм |
| Жалпы биіктігі | 1069 мм |
| Салмақ | 151 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
