Жәндіктерді жоюға арналған корпус сызаттарға төзімді арнайы жеңіл анодталған алюминий қорытпасынан жасалған. UN-350 тек үй–жайларда ғана қолданыла алады, мысалы: ауруханаларда, тамақтану орындарында, дүкендерде, пәтерде, саяжайда және т.б. Негізгі шарт - 220В электр желісіне қол жеткізу. Жиынтықта ілуге арналған шынжыр. МЕМСТ 15150 бойынша УЗ климаттық орындалуының түрі, бірақ сонымен бірге пайдалану кезіндегі ауаның жұмыс температурасының диапазоны плюс 1-ден плюс 400 С-қа дейін. Жәндіктерді жоюға арналған құралдың негізгі техникалық сипаттамалары Параметр атауы Мән Номиналды қуат тұтыну, Вт 21 Өтетін ток, мА 2 Шам түрі ультракүлгін Шамның қуаты, Вт 10 Жалпы өлшемдері, мм, артық емес ұзындығы ені биіктігі 400 93 325 Қоректендіретін электр желісі: ток жиілігі, Гц номиналды кернеу, В ток түрі 50 220 бір фазалы айнымалы Салмағы, кг, артық емес 3 Жойғыштың құрамы Белгілеу Атауы UN-350 саны Жәндіктерді жоюшы 1 Кабель Н05RN-F 3G1 60245 (EC57) ашасы бар және АD-97 (немесе ұқсас сипаттамалары бар басқа) престелген кабель кірісі, жалпы ұзындығы, құрылғыны автоматты ажыратқышқа (машинаның бөлігі ретінде) қосуға арналған м 1,5 Керек-жарақтар жинағы Тізбек 1 Контейнер жинағы Қаптама қорабы 1 Құжаттама UN-350 RE Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1 Құрылғы және жәндіктерді жою құралының жұмысы Жойғышты тегіс және тұрақты жерге орнатыңыз немесе ілу үшін шынжырмен іліңіз. Желіге қосыңыз, 9 пернелік қосқышты "1" қалпына қойыңыз. 8 шам күлгін түспен жанады. Бұл ұсақтағыштың жұмысын бастағанын білдіреді. Жәндіктер корпустың №1 6 торы арқылы ұшып, №2 7 торына тиіп, ток әсерінен өледі. Жұмыс аяқталғаннан кейін аспап электр желісінен ажыратылуы тиіс. 1 – Корпус; 2 – Қақпақ; 3 – Бүйірлік қақпақ; 4 - Науа; 5 – Қорғаныс торы; 6 – №1 тор; 7 – №2 тор; 8 – Шам; 9 - ажыратқыш; 10 – тізбек; 11 – Қысқыш.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | жәндіктерді жоюшы/тұзақ |
| Тұзақ/репелленттің қызметі | Шыбындардан, Масалардан, Шіркейлерге қарсы, Көбелектерден/шатырқанаттардан, Ұшатын жәндіктерден, Жорғалаушы жәндіктерден, Тарақандардан, Құмырсқалардан, Кенелерден, Жәндіктердің барлық түрінен, Қандаладан қорғау үшін, Көбелектен, ОЖ-дан, Тли үшін, Аққанат, Трипсадан, Қабыршаққанаттылар, Қанатты аталық ұн құртшаларынан, Қызанақ көбелегінен, Қызанақ көбелегінен |
| Қолдану | Ашық ауада немесе үй ішінде |
| Әрекет принципі | Электр |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Қуат тұтыну | 21 Вт |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Биіктігі | 325 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 57 000 ₸




Жіберу 18 сәуір 2026
