ГУ-1 көмірлі гриль тағамды дайындауға (қуыруға, пісіруге, ыстауға) және қыздыруға арналған. Отын ретінде ағаш көмірі пайдаланылады, тағам торда пісіріледі, ал пісіру әдісі (қуыру немесе пісіру) қақпақты жабу және температура режимін өзгерту арқылы қамтамасыз етіледі. МЕМСТ 15150 бойынша УХЛ 4 грильінің климаттық орындалу түрі, пайдалану кезіндегі ауа температурасы плюс 10 С-тан плюс 350 С-қа дейін. Грильдің құрылғысы мен жұмысы 1-суретке сәйкес гриль 1 -корпустан, 2-гриль қақпағынан, 4 -үстелден тұрады (грильді құрастыру схемасы 2-суретте көрсетілген). Гриль қақпағы 2 кіріктірілген термометрмен жабдықталған 13, ол қақпақты көтермей-ақ пісіру кезінде температураны бақылауға мүмкіндік береді. Қажетті температураға жету үшін ауа ағынын 2-гриль қақпағындағы және 7-қақпақтағы 6-канал арқылы реттеуге болады. 9 және 10 торлар тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған. Тот баспайтын болаттан жасалған төменгі 11 сөре - грильдің ыстық керек-жарақтарына арналған. Техникалық сипаттамалар Параметр атауы ГУ-1 мәні Габариттік өлшемдері, мм, артық емес ұзындығы ені биіктігі/биіктігі ашық гриль қақпағы 1030 545 1035/1400 Бұйымның салмағы, кг, 53,5-тен аспайды Машинаның құрамы Атауы Саны ГУ-1 Көмір гриль 1 Өнеркәсіптік дөңгелек С-100х30-SLS (C46) 2 Бұйымға орнатылған Гриль мен барбекюге арналған термометр О-300SiPL 1 Бұйымға орнатылған Қаптама жинағы Жапсырма 1 Құжаттама Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | Газ гриль |
| Отын түрі | Көмір |
| Құрылыс | Тұтас |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Ені | 545 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 53.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 811 000 ₸




Жіберу 18 сәуір 2026
