MPF-100 тартылған етті араластыру машинасы.B2 салмағы 0,5 кг-ға дейінгі кесектерде тартылған етті, етті және басқа да Тұтқыр және паста тәрізді Тамақ өнімдерін қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және шағын өңдеу кәсіпорындарында компоненттермен араластыруға арналған. Ту by 200166490.049-2022 сәйкес ГОСТ 15150 бойынша УХЛ 4 климаттық орындауында шығарылады.
Корпус пен шұңқырлар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған; еден орындауында тығыны бар дөңгелектерде; 2 шұңқыр; аударылатын бункер; қауіпсіз жұмыс істеудің барлық шаралары ескерілген: қақпаққа шекті ажыратқыш және бункердің еріксіз аударылуын болдырмау үшін машинада бекіткіш орнатылған; қосымша ингредиенттерді қосудың ыңғайлылығы үшін қақпақта диспенсер тесіктері қарастырылған;"Кері".
Тартылған етті араластыру машинасының негізгі техникалық сипаттамалары .
MPF параметрлері-100.В2
Өнімділік, кг / сағ* 1000
Бункердің көлемі, л, 120 кем емес
Max жүктеу, % 70
Орнатылған қуат, Вт 2200
Номиналды қуат тұтыну, Вт 2800
Алып жатқан ауданы, м2 0,75
Қуат желісі: ток түрі номиналды кернеу, жылы ток жиілігі, Гц үш фазалы айнымалы 400 50
Габариттік өлшемдері, мм, ұзындығы 1110 аспайды ені 680 биіктігі 1245 салмағы, кг, 174,5 аспайды
Өнімділік араластырылатын қоспаның құрамы мен консистенциясына байланысты
Тартылған етті араластыруға арналған машинаның құрамы
МПФ Дана саны-100.В2 тартылған етті араластыруға арналған Машина 1, Ho7rn-F 5g1 кабелі (немесе ұқсас сипаттамалары бар басқа), жалпы ұзындығы, м 3,2 автоматты ажыратқыш түрі ВА47-29, 400В, 3 полюс, 50 Гц, уақыт-ток сипаттамасы "С", ТУ2000 АГИЕ.641.235.003 6А 1
Ескертпе: Тапсырыс беруші ЖЗҚ-100 жиынтығын жинақтайды.В2. 95.000, қаптама жинағы 1, МПФ-100 құжаттамасы.B2, re пайдалану жөніндегі Нұсқаулық 1, MPF-100.В2 Д1, МПФ-100 тартылған перемеш араластыруға арналған машиналармен жұмыс істеу жөніндегі жадынама.В2 1, (РЭ құрамында) МПФ-100.В2 Д2
МПФ-100 тартылған перемеш араластыруға арналған машиналарды пайдалану кезіндегі қауіпсіздік техникасы жөніндегі Нұсқаулық.В2 1 (РЭ құрамында) Тартылған етті араластыруға арналған машинаның құрылғысы мен жұмысы оған 3 бункер бекітілген 1 жетектен тұрады. Бункер 3 диспенсер тесіктері бар 12 қорғаныс қақпағымен жабдықталған. Бункердің ішінде өнімді араластыруға арналған 4 алынбалы шұңқырлар бар. Айналу 4 шұңқырлар 1 жетектен алынады, оның ішінде 8 Электр қозғалтқышы мен 9 беріліс қорабы орналасқан. 9 Электр қозғалтқышының және тиісінше 4 шұңқырлардың айналуын басқару 2 түймелер арқылы электр жабдықтарымен жүзеге асырылады. Тартылған етті араластыруға арналған Машина 5 доңғалақты 6 және 7 жақтау тіректеріне орнатылған. Араластыруға арналған ингредиенттер 3 бункерге салынады, 12 қорғаныс торымен жабылады, шұңқырлардың айналу бағыты таңдалады. Өнімді диспенсер тесіктері арқылы араластыру процесінде қосымша ингредиенттерді қосуға болады. 1-жетек; 2 - "бастау", "тоқтату", "кері", "желі" түймелері; 3-Бункер; 4-шұңқырлар; 5-жақтау; 6; 7-доңғалақты тіректер; 8-қозғалтқыш; 9-Редуктор; 10-Ось; 11-бекіткіш; 12-Қорғаныс торы. Тартылған етті жүктеу үшін диспенсер тесіктері бар 12 қорғаныс торын ашып, 4 және 10 осьтерін орнатыңыз. Араластыруға арналған ингредиенттерді бункерге салыңыз 3. Қорғаныс торын жабыңыз 12. "Бастау" немесе "кері" батырмасын басу арқылы 4 шұңқырлардың айналу бағытын таңдаңыз 2. Ингредиенттерді қажетті консистенцияға жеткенше араластырыңыз. Өнімді 12 қорғаныс торындағы диспенсер тесіктері арқылы араластыру процесінде қосымша ингредиенттерді қосуға болады. Араластыру процесін тоқтату үшін "тоқтату"2 түймесін басыңыз. Диспенсер саңылаулары бар 12 қорғаныс торын ашыңыз, 11 бекіткішті тартыңыз және бункерді бұраңыз 3. Алынған өнімді түсіріңіз. Жұмыс аяқталғаннан кейін машинада санитарлық өңдеу жүргізу қажет. Санитарлық өңдеу келесі тәртіпте жүзеге асырылады: шұңқырларды алып тастаңыз; машинаның ішкі және сыртқы беттерін, сондай-ақ шұңқырларды сабын ерітіндісімен дымқыл шүберекпен, содан кейін құрғақ шүберекпен сүртіңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 2800 Вт |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 680 мм |
| Биіктігі | 1240 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 5 137 000 ₸





Жіберу 18 сәуір 2026
