MP-30 және MP-40 планеталық араластырғыштары нан, пицца, печенье, пирожныйлар, торттар пісіру және дайындау цехтарында әртүрлі консистенциялы қамыр илеуге арналған; паста, пюре, майонез, тұздықтар және басқа да тағамдық қоспаларды араластыру; кілегей, балмұздақ, Крем шайқау; тартылған етті илеу және т. б. тамақ және азық-түлік өндіретін басқа ұйымдар.
Миксерлер оңай орнатылатын үш құралмен жабдықталған: спираль, шпатель, кез-келген тағамды шайқауға, араластыруға, илеуге мүмкіндік беретін шайқау.
Араластырғыштарға орнатылған жиілік түрлендіргіші құралдың қажетті айналу жиілігін әр түрлі илеу түрлеріне орнатуға мүмкіндік береді. Алынбалы дежа және құралды жылдам өзгерту және орнату оператордың жұмыс уақытын азайтуға мүмкіндік береді. Азық-түлікпен жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
MP-30 және MP-40 араластырғыштары модельдердің еденге арналған нұсқасы болып табылады. Миксерлер +10с-тан +350С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін МЕМСТ15150 бойынша УХЛ 4 климаттық орындауында дайындалады.
Араластырғыштардың негізгі техникалық сипаттамалары
Мәні МП-30 МП-40 сыйымдылығы дежи, л 30, 40
Өнімділік, кг / сағ - ашытқы қамырын илеу кезінде - кремді шайқау кезінде 48 120, 64 160
Номиналды қуат тұтыну, Вт 1500, 2030
Орнатылған қуат, Вт 1100, 1500
Номиналды кернеу, 400, 400 ток түрі үш фазалы, айнымалы ток жиілігі, Гц 50 50
Миксердің салмағы, кг, 100-ден аспайды, 145
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес ұзындығы 810 ені 555 биіктігі 1180 ұзындығы 826, ені 700, биіктігі 1195
Жиілік түрлендіргішінің жылдамдығын реттеу (тегіс)
Құралдың айналу жиілігі, айн / мин - Дежа осінің айналасында-өз осінің айналасында 35-130 82-315 38-145 84-325
Қамырға арналған ингредиенттерді бір мезгілде жүктеу, кг, 12 16 аспайды
Миксерлердің құрамы МП-30,МП-40 Саны
Планетарлық араластырғыш 1 Планетарлық араластырғыш, 1 тірек 4
Ескертпе: Миксердің құрамында топсалы тірек М10Х30 d = 100 4 Ескертпе: Миксердің құрамында айналмалы доңғалақты тірек EMO4 zkp 125 4
Ескертпе: Миксердің құрамында енгізу құрылғысы:-автоматты ВА47-29, 50 Гц, 3 полюс,400В ажыратқыш, "С" сипаттамасы, ТУ 2000 АГИЕ.64.1.235.003 5А 6А-3sd6 қалқан (үш полюсті QF қосқышы үшін)
Ескертпе: Тапсырыс берушінің талабы бойынша 1 Арба, 1
Ескерту: Миксердің құрамында 1 қалам бар
Ескерту: Миксердің құрамында
Дежаның ауысымдық жұмыс органдарының жиынтығы сыйымдылығы 30 л 1, Королла 1, Шпатель 1, Спираль 1, Дежаның ауысымдық жұмыс органдарының жиынтығы сыйымдылығы 40 л, 1 Королла, 1 Шпатель, 1 Спираль, 1 пакет жиынтығы, паллет 1, Орау жиынтығы паллет 1, Құжаттама пайдалану жөніндегі Нұсқаулық 1, 1 Құрылғы және араластырғыштардың жұмысы Миксерлер 1-суретке сәйкес 1-корпустан тұрады, онда 5-қозғалтқыш, 7-беріліс, 9-редуктор кіретін құралдың айналу жетегі орнатылған. 12 редуктордың Шығыс білігіне жылдам ауыстырылатын құралдар орнатылады 4. Алынбалы дежа 3 2 кронштейнге орнатылады және бекітіледі. 6-қақпақта орналасқан: "Бастау"батырмасы-айнымалы резисторы бар"тоқтату" 13. Редуктордың айналмалы бөліктері 8 тормен және 15 қалқанмен қоршалған. Қалқаны 8 немесе түкті 3 болса, сәйкес 10 микро қосқышы араластырғышты тоқтатады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 2030 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дежа көлемі | 40 л |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 826 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 1195 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек |
- Бағасы: 5 241 000 ₸







Жіберу 18 сәуір 2026
