Өнеркәсіптік ор-1 көкөніс кескіші тамыр дақылдарының әртүрлі түрлерін тілімдерге, бағандарға және текшелерге кесуге арналған.
Көкөніс кескіш көкөніс өңдеу кешенінде қолданылады.
Көкөніс кескіш санитариялық нормаларға сәйкес жарықтандырылған үй-жайларда 10 °С төмен емес температурада пайдалану үшін УХЛ Климаттық орындауында МЕМСТ 15150-69 бойынша 4 орналастыру санаты үшін дайындалады.
Дизайн ерекшеліктері: түсіру биіктігі технологиялық арбаларға бейімделген; жүктеу биіктігі тасымалдаушыдан да, қолмен де жүктеуге мүмкіндік береді; қызмет көрсету үшін кесу құралына ыңғайлы қол жетімділік (жөндеу, қайта реттеу және кесу параметрлерін реттеу); жұмыс органдарын санитарлық өңдеуге ыңғайлы; еңбекті қорғау бойынша қажетті қорғаныс дәрежесі қамтамасыз етіледі.
Көкөніс кескіштің негізгі техникалық сипаттамалары
Бланширленген қызылшаны қалыңдығы 10 мм, кг/сағ, кемінде 3 000 тілімдерге кесу кезіндегі өнімділік тілімдер: қалыңдығы, мм ені және ұзындығы бағандар: қалыңдығы х Ені, мм ұзындығы текшелер: қалыңдығы х ені Х ұзындығы, мм 3-тен 10-ға дейін реттелмейді 3х3, 5х5, 7х7, 10х10 реттелмейді 7х7х7, 10х10х10
Электр қозғалтқышының номиналды тұтыну қуаты, кВт 1,9 орнатылған электр қозғалтқышының қуаты, кВт 1,5
Электрмен жабдықтау желісі: - ток түрі-номиналды кернеу, В-ток жиілігі, Гц үш фазалы, айнымалы 380 50
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес: - ұзындығы-ені-биіктігі 1000 790 1400
Салмағы, кг, 210 артық емес
Ескертпе: тамыр дақылының қисық сызықты бетінен пайда болған бөлігінде берілген геометриялық пішіннен ауытқуға және кесу және кесу құралымен кесу нәтижесінде алынған жоңқалардың болуына жол беріледі. Қызмет көрсетуші персоналды ротор қалақтарымен жарақаттанудан қорғау үшін бункерге қақпақ орнатылған. Жарақаттанудан қорғау үшін кесу құралымен түсіру науасына есік орнатылады. Шығару науасының қақпағы мен есігі микро ажыратқыштармен жабдықталған. Олардың кез келгені іске қосылған кезде көкөніс кескіш тоқтайды. Көкөніс кескішке стандартты слесарлық және монтаждық құрал қызмет етеді. Техникалық қызмет көрсету кезінде арнайы құралды қолдану қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 790 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 18 сәуір 2026
