Планетарлық MP-5, MP-7 араластырғыштары пицца, печенье, торт, торт қамырын илеуге арналған; паста, пюре, майонез, тұздықтар мен басқа да тағамдық қоспаларды араластыру; кілегей, балмұздақ, Крем шайқау; тартылған етті араластыру және т. б.
"Торгмаш" ААҚ планетарлық араластырғыштары кондитерлерге екі негізгі процесті автоматтандыруға мүмкіндік береді – қамыр илеу және кремдер, кілегей мен ақуыздарды шайқау, осылайша пісіру процесін жеңілдетіп қана қоймай, оны едәуір жылдамдатады.
Миксерлер үш тез өзгеретін құралмен жабдықталған: әр түрлі жұмыстарға арналған шайқау, шпатель және ілмек (сұйық ингредиенттерді, кілегейді немесе жұмыртқаны шайқау; ұсақталған ингредиенттердің немесе қоспалардың әртүрлі қоспаларын араластыру; сәйкесінше қамыр илеу).
Алынбалы дежа, құралдарды жылдам өзгерту және орнату оператордың жұмыс уақытын азайтуға мүмкіндік береді. Құралды дұрыс таңдау өнімділікті арттырады және араластырғыштардың жұмыс ресурстарын арттырады.
Миксерлерде орнатылған автоматты жылдамдық реттегіші құралдың әртүрлі илеу түрлеріне қажетті айналу жиілігін орнатуға мүмкіндік береді.
Жылдамдықты ауыстыру құралдың айналуы, айн / мин қадамсыз реттеу 75-660 қамыр илеу кезінде ингредиенттерді бір мезгілде тиеу, кг, кремді шайқау кезінде артық емес, кг, жұмыртқаны ұру кезінде артық емес, дана, 0,5 1,3 12 0,6 1,5 14 артық емес
Сыйымдылығы дежи, л, кем дегенде 5 7 номиналды тұтыну қуаты, Вт, артық емес 370 510 номиналды кернеу, В 220 ток түрі айнымалы ток жиілігі, Гц 50
- Габариттік өлшемдері, мм, артық емес: ұзындығы 420 ені 240 биіктігі 420, ұзындығы 420 ені 240 биіктігі 430
- Салмағы, кг, 13 - 15 аспайды
Миксерлерде орнатылған жылдамдық қосқышы арқылы құралдың айналу санын реттеуге болады:
- Құрал Құралдың жұмыс режимі (жылдамдық қосқышында) Ілмек 1; 2; 3 қалақ 4; 5; 6; 7 шайқау 8; 9; 10; 11 араластырғыштардың үздіксіз жұмыс уақыты иленетін өнімнің түріне байланысты, бірақ 30 минуттан аспауы керек.
- Жиынтық Миксер жинақта, дана-1 Шпатель, дана - 1 Ілмек, дана - 1 шайқағыш, дана - 1 сақтандырғыш, дана, (ЗИП) - 2 пайдалану жөніндегі Нұсқаулық, дана - 1 орауыш қорап, дана - 1 миксерлер тұтынушыға Жиналған түрде жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 240 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Саптамалар саны | 1 |
| Тамақтандыру | Желі 220В |
| Тұрақты араластырғыш ыдысының параметрлері | |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Тостаған материалы | Металл |
| Тостағанның айналуы | Иә |
| Тостағанға арналған қорғаныс қақпағы | Жоқ |
- Бағасы: 674 000 ₸




Жіберу 18 сәуір 2026
