МТ-25 қамыр илеу машинасы шағын наубайхана кәсіпорындарында, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының кондитерлік цехтарында ашытқы мен салқын қамыр илеуге арналған.
OHL4 Климаттық нұсқасында ГОСТ 15150-69 бойынша плюс 1-ден плюс 35°С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін қол жетімді. мәні қамырға арналған ингредиенттерді бір мезгілде жүктеу, кг, ашытқыдан артық емес (ылғалдылығы 46% - дан кем емес) 16 8 өнімділік, кг / сағ, кемінде 65 белгіленген қуат, кВт 0,75 номиналды тұтыну қуаты, кВт, 1,1-ден аспайтын сыйымдылығы, л 20
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес: ұзындығы 650 ені 400 биіктігі 685 Қоректендіруші электр желісі: ток түрі номиналды кернеу, В жиілігі, Гц үш фазалы айнымалы 380 50 салмағы, кг, 66 артық емес
Машинаның құрамы МТ-25 саны қамыр илейтін Машина 1 ШХ-2К.1.12.00.000 тірек 4 ВА 47-29, 50 Гц типті автоматты ажыратқышы орнатылған кіріс құрылғысы, уақыты-"С" ток сипаттамасы, 230/415 ТУ 2000 АГИЕ.641.235.003 2 полюс,5,0 А көрсетілген номиналды ажыратқыш машинаның міндетті бөлігі болып табылады. Бұл талаптың бұзылуы машинаның істен шығуына әкелуі мүмкін 1 ескерту: тапсырыс беруші H05vv5-F 5g1 кабелін (немесе ұқсас сипаттамалары бар басқасын) 3,2 м жинақтайды ескерту: машинаны автоматты ажыратқышқа қосу үшін контейнер жинағы қаптама қорабы 1 Мт-25 РЭ құжаттамасы пайдалану жөніндегі Нұсқаулық 1 қамыр илеу машинасының құрылғысы мен жұмысы электр жетегі дежаны айналдырады, қамырды дайындауға арналған қоспамен толтырылған. Дежаның айналуымен бір уақытта қамырды араластыратын спираль айналады. Қамырды Мұқият илеу дежаның өз осі мен спиральының айналасында бірлескен айналуымен қамтамасыз етіледі. Қызмет көрсетуші персоналды айналмалы спиральмен жарақаттанудан қорғау үшін дежаға микро ажыратқыштармен жабдықталған қақпақ орнатылған, ол іске қосылған кезде машина тоқтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Дежа көлемі | 20 л |
| Тестті жүктеу | 66 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 685 мм |
- Бағасы: 1 747 000 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026
