МТ-12 илеу машинасы шағын наубайхана кәсіпорындарында, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ашытқы мен салқын қамыр илеуге арналған.
Машина плюс 1-ден плюс 40 °С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін ГОСТ 15150-69 бойынша 3 орналастыру санаты бойынша Климаттық нұсқада қол жетімді.
Қамырға арналған ингредиенттерді бір мезгілде тиеу, кг, ашытқыдан артық емес тік (ылғалдылығы 46% кем емес) 12 4
Өнімділік, кг / сағ, кемінде 50
Белгіленген қуаты, кВт, 0,55 аспайды
Номиналды тұтыну қуаты, кВт, 0,81 аспайды
Сыйымдылығы дежи, л 16
Ток түрі бір фазалы, айнымалы
Номиналды кернеу, 220
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес: ұзындығы 625, ені 350, биіктігі 685 салмағы, кг, 63 артық емес
Машинаның құрамы МТ-12 саны
Қамыр илейтін Машина 1 ШХ-2К.1.12.00. 000 тірек 4
ВА 47-29, 50 Гц типті автоматты ажыратқышы орнатылған енгізу құрылғысы, уақыт - "С" ток сипаттамасы, 230/415 ТУ 2000 АГИЕ.641.235.003 2 полюс, 5,0 а көрсетілген номиналды автоматты ажыратқыш машинаның міндетті бөлігі болып табылады. Бұл талапты бұзу машинаның істен шығуына әкелуі мүмкін 1
Ескертпе: Тапсырыс беруші "нөлдік шинасы" бар 3SD6 ашық қондырғысының қалқаны және қос полюсті автоматты ажыратқыш 1 үшін жерге тұйықтау шинасымен жинақталады
Ескертпе: Тапсырыс беруші H05vv5-F5G1 (немесе ұқсас сипаттамалары бар басқа) кабелін 3,2 м жинақтайды
Ескертпе: машинаны автоматты ажыратқышқа қосу үшін контейнер жинағы қаптама жәшігі 1 МТ-12 РЭ құжаттамасы пайдалану жөніндегі Нұсқаулық 1 қамыр илеу машинасының құрылғысы мен жұмысы электр жетегі қамырды дайындауға арналған қоспамен толтырылған дежаны айналдырады. Дежаның айналуымен бір уақытта қамырды араластыратын спираль айналады. Қамырды Мұқият илеу дежаның өз осі мен спиральының айналасында бірлескен айналуымен қамтамасыз етіледі. Қызмет көрсетуші персоналды айналмалы спиральмен жарақаттанудан қорғау үшін дежаға микро ажыратқыштармен жабдықталған қақпақ орнатылған, ол іске қосылған кезде машина тоқтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 625 мм |
| Ені | 350 мм |
| Биіктігі | 685 мм |
- Бағасы: 1 694 000 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026
