- Жұмыс үстелін орнату
- Қалыңдығын реттеу
- Қолмен илектеу
- Қуат желісі: ток түрі номиналды кернеу, В ток жиілігі, Гц бір фазалы айнымалы 230 50 орнатылған қуат, Вт 250 номиналды қуат тұтыну, Вт 420 біліктердің ұзындығы (түйреуіштер), мм 500
- Біліктердің (түйреуіштердің) жұмыс бетінің материалы полипропилен
- Корпус материалы Тот баспайтын болат
- Домалау механизмінің мөлдір қорғаныш қаптамасы болуы
- Жалпы өлшемдері, мм ұзындығы 700, ені 370, биіктігі 430
- Салмағы, кг, 30-дан аспайды
- Алып жатқан ауданы, м2 0,26
- Қамыр дайындамаларының масса шектері, кг 0,35
- Қамыр илейтін машинаның құрамы
- Саны, дана ТРМ-500
- Қамыр илейтін Машина 1
- Кронштейн 2
- Бұрандалар М6х12. 019 ГОСТ 28963-91 6
- TFS-01 1 Педаль
- Керек-жарақтар жиынтығы L-тәрізді Имбрус кілті 7812-0373 Х9 ГОСТ 11737-93 1
- ТРМ-500.10.000 жиынтықтары
- Қаптама жинағы 1
- ТРМ-500 РЭ құжаттамасы
- Пайдалану жөніндегі Нұсқаулық 1 ТРМ-500 Д1
- Трм-500 1 (РЭ құрамында) трм-500 Д2 қамыр тарататын машиналармен жұмыс істеу жөніндегі жадынама
- ТРМ-500 1 (РЭ құрамында)қамыр тарататын машиналарды пайдалану кезіндегі қауіпсіздік техникасы жөніндегі Нұсқаулық
- Жабысуды болдырмайтын арнайы материалдан жасалған 2 ролик (ұзындығы 500 мм);
- роликті ажырату 0 мм 4 мм реттеледі;
- біркелкі илектеу;
- дайындаманың өлшемі 350*50 мм.,
- салмағы 0,35 кг аспайды;
- техникалық өнімділік 120 кг/сағ;
- 250 Вт, 220В асинхронды қозғалтқыш,
- түсіруге дейінгі жұмыстың рұқсат етілген үздіксіздігі 8 сағ;
- жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған корпус, компам (қабырғаға бекіту мүмкіндігі бар);
- оңай тазалау.
- Қауіпсіз жұмыс істеудің барлық шаралары ескеріледі; педальмен басқару мүмкіндігі.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдық жиынтығында | Аяқ педаль |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 250 Вт |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 184 000 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026
