Жинақ: 2 металл сөре, 2 шыны сөре, 1 тұтқа, 1 ойық құлып, 1 магниттік Ілмек, 4 реттелетін тірек
Өлшемдері (ВхШхГ) / салмағы: шкаф М1 165.50.32 c - 1655x500x320 мм / 29 кг шкаф М1 165.57.32 c - 1655x570x320 мм / 31 кг шкаф М1 175.60.40 c - 1750x600x400 мм / 32 кг шкафтардың биіктігі реттелетін тіректерді есептемегенде, біркелкі рұқсат етілген металл сөреге бөлінген жүктеме 30 кг-ға дейін, шыны сөреге 10 кг-ға дейін кг
Түсі: Ақ RAL 9016, кез-келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама:
M1S медициналық сериялы шкафтар дәрі-дәрмектерді, медициналық жабдықтарды, ауруханаларда, емханаларда, дәріханаларда және басқа да медициналық мекемелерде құжаттаманы сақтауға арналған. Мемлекеттік және жеке мекемелерде орнатуға мүмкіндік беретін барлық қажетті сертификаттар бар. Олар бөлшектелген түрде жеткізіледі, төрт реттелетін тіректер бар, олар шкафты тіпті тегіс емес бетке дұрыс орнатуға және оның астында дымқыл тазалауға мүмкіндік береді. М1с сериялы медициналық шкафтар биіктігі бойынша реттелетін сөрелермен, металл сөреге максималды жүктеме – 30 кг, шыны сөреге (сөре әйнегінің қалыңдығы 5 мм) – 10 кг. шкафтардың Шыны есіктері (есік әйнегінің қалыңдығы 4 мм) есікті жабық күйде бекітетін хромдалған магнитті ысырмалармен жабдықталған. Шкафтар RAL 9016 ақ түсті берік полимерлі-ұнтақты бояумен қапталған, медициналық дезинфекциялау және жуу ерітінділерінің барлық түрлерімен тұрақты өңдеуге төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Зертханалық жиһаздың түрі | Мамандандырылған шкаф |
| Өндіріс материалы | Металл |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Биіктігі | 1655 мм |
| Салмақ | 29 кг |
- Бағасы: 71 000 ₸




