Жинақ: 4 металл сөре, 2 тұтқа, 2 құлып, 4 реттелетін тірек
Өлшемдері ( ВхШхГ) / салмағы: шкаф М1 165.50.32 М-1655x500x320 мм / 27 кг шкаф М1 165.57.32 М-1655x570x320 мм / 29 кг шкаф М1 175.60.40 М - 1750x600x400 мм / 31 кг
Шкафтардың биіктігі реттелетін тіректерді қоспағанда, сөреге біркелкі бөлінген жүктеме 30 кг-ға дейін көрсетілген.
Түсі: Ақ RAL 9016, кез-келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама:
M1m медициналық сериялы шкафтар дәрі-дәрмектерді, медициналық жабдықтарды, ауруханаларда, емханаларда, дәріханаларда және басқа да медициналық мекемелерде құжаттаманы сақтауға арналған. Мемлекеттік және жеке мекемелерде орнатуға мүмкіндік беретін барлық қажетті сертификаттар бар.Олар бөлшектелген түрде жеткізіледі, төрт реттелетін тіректер бар, олар шкафты тіпті тегіс емес бетке дұрыс орнатуға және оның астында дымқыл тазалауға мүмкіндік береді. M1M сериялы медициналық шкафтар биіктігі реттелетін 4 сөремен жабдықталған, металл сөреге максималды жүктеме 30 кг-ға дейін.шкафтар медициналық дезинфекциялау және жуу ерітінділерінің барлық түрлерімен тұрақты өңдеуге төзімді RAL 9016 ақ түсті берік полимерлі ұнтақ бояумен жабылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Зертханалық жиһаздың түрі | Мамандандырылған шкаф |
| Өндіріс материалы | Металл |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Биіктігі | 1655 мм |
| Салмақ | 27 кг |
- Бағасы: 74 000 ₸




