ТП-4 медициналық шкафы хром тұтқалары бар роликті бағыттағыштардағы үш тартпамен жабдықталған.
Өлшемдері ( ВхШхГ) / салмағы: жинақтағы ТП-4 шкафы-716* / 655х423х492 мм / 19,2 кг қаптаманың өлшемі - 885х540х90 мм/19,9 кг *орнатылған дөңгелектері бар биіктігі (алдыңғы 2 стопормен жабдықталған)
Түсі: Ақ RAL 9016.
Сипаттама:
Жиналмалы медициналық шкафтар. Медициналық мекемелерде жеке заттарды да, медициналық жабдықтар мен құжаттарды да сақтауға арналған. Тумбаларды төсек жанында пайдалануға болады. Роликті бағыттағыштар тіпті толық жүктелген кезде де тартпалардың еркін және тегіс жүруін қамтамасыз етеді, тартпаны толық ұзындыққа созуға және 100% кеңістікті пайдалануға мүмкіндік береді. Шкаф 50 мм дөңгелектермен жабдықталған, алдыңғы екеуі тығынмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Зертханалық жиһаздың түрі | Тумба |
| Өндіріс материалы | Металл |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 423 мм |
| Тереңдігі | 492 мм |
| Биіктігі | 655 мм |
| Салмақ | 19 кг |
- Бағасы: 77 296,80 ₸



