ТП-1 медициналық шкафы роликті рельстердегі тартпаны және сөресі бар Ішкі сақтау бөлімін қамтиды, бөлім хром тұтқасы бар есікпен жабылған.
Өлшемдері ( ВхШхГ) / салмағы: жинақтағы ТП-1 тумбасы-716* / 655х423х492 мм / 15,6 кг қаптаманың мөлшері-885х540х120 мм /16,1 кг * орнатылған дөңгелектері бар биіктік (алдыңғы 2 стопормен жабдықталған) сөреге максималды біркелкі бөлінген жүктеме - 15 кг
Түсі: Ақ RAL 9016.
Сипаттама: жиналмалы медициналық шкафтар. Медициналық мекемелерде жеке заттарды да, медициналық жабдықтар мен құжаттарды да сақтауға арналған. Тумбаларды төсек жанында пайдалануға болады. Роликті бағыттағыштар тіпті толық жүктелген кезде де тартпалардың еркін және тегіс жүруін қамтамасыз етеді, тартпаны толық ұзындыққа созуға және 100% кеңістікті пайдалануға мүмкіндік береді. Сөре жүктемеге төтеп бере алады-15 кг.шкаф 50 мм дөңгелектермен жабдықталған, алдыңғы екеуі стопормен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Зертханалық жиһаздың түрі | Тумба |
| Өндіріс материалы | Металл |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 423 мм |
| Тереңдігі | 492 мм |
| Биіктігі | 655 мм |
| Салмақ | 16 кг |
- Бағасы: 45 608,40 ₸



