Жинақтау:
- IP-1 шкафы-1 дана
- IP-1-4 дана сөре (шкафтың бүкіл биіктігі бойынша орнатуға болады, сөреге арналған тесіктердің қадамы 83 мм), жүктеме 60 кг дейін
- Тартпа тартпасы ИП-1-2 дана (орнатуға болады 7 дана), жүктеме дейін 30 кг
- Ригельный құлып-1 дана өлшемдері (ВхШхГ): 1860x920x500 мм
- Түсі: ашық сұр (RAL 7035), көк (RAL 5002), кез келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
- Қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама:
IP-1/3 аспаптық шкафы-мүмкін конфигурацияның нұсқасы (фотосуреттегі құралдар жиынтыққа кірмейді). Қолданыстағы конфигурацияға қосымша элементтерді қалауыңыз бойынша қосуға болады. Аспаптық шкафтар жоғары құпиялылық құлпымен және құлыптау жүйесімен жабдықталған. Полимерлі ұнтақ жабыны корпус ашық сұр түсті (RAL 7035) есіктер көк (RAL 5002).
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Жиһаз түрі | құрал-сайман шкафы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қасбеттің түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 169 106,40 ₸





