Жабдық: 1 ригель құлпы
Өлшемдері ( ВхШхГ) / салмағы: 1020x920x500 мм / 33 кг
Түсі: ашық сұр (RAL 7035) есіктер көк (RAL 5002), кез-келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
Қызмет мерзімі: 10 жыл
IP-2-0.5 аспаптық шкафына орнатуға болады:
- Сөре-шкафтың бүкіл биіктігі бойынша 83 мм қадаммен орнатуға болады (жүктеме 60 кг дейін)
- Перфорацияланған экран-IP-2-0.5-те шкафтың жоғарғы жағында 2 экранды орнатуға болады
- Тартпа - ИП-2-де 10 дана (жүктеме 40 кг-ға дейін) VP сериялы топсалы элементтерді орнатуға болады: сөрелер, құрал ұстағыш, кілт ұстағыш, ілмектер.
Сипаттама:
Екі секциялы аспаптық шкаф ЖК-2-0.5 - қажетті компоненттерді және олардың шкафтарда орналасуын таңдау арқылы толтыруды жеке модельдеу мүмкіндігі бар негізгі модель. Аспаптық шкафтар жоғары құпиялылық құлпымен және құлыптау жүйесімен жабдықталған. Полимерлі ұнтақ жабыны корпус ашық сұр түсті (RAL 7035) есіктер көк (RAL 5002).
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Жиһаз түрі | құрал-сайман шкафы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Қасбеттің түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1020 мм |
| Салмақ | 33 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 147 000 ₸





