Жабдық: 1 ригель құлпы
Өлшемдері ( ВхШхГ) / салмағы: 1860x920x500 мм / 41 кг
Түсі: корпус ашық сұр (RAL 7035) есіктер көк (RAL 5002), кез-келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
Қызмет мерзімі: 10 жыл
IP-1 аспаптық шкафына орнатуға болады
- Сөре-шкафтың бүкіл биіктігі бойынша 83 мм қадаммен орнатуға болады (жүктеме 60 кг дейін)
- Перфорацияланған экран-IP-1-де шкафтың жоғарғы жағында екі экранды орнатуға болады
- Тартпа тартпа-ИП-1-де 7 данаға дейін орнатуға болады (жүктеме 30 кг-ға дейін) •VP сериясының топсалы элементтері: сөрелер, құрал ұстағыш, кілт ұстағыш, ілгектер.
Сипаттама: бір секциялы IP-1 аспаптық шкафы-қажетті компоненттерді және олардың шкафтарда орналасуын таңдау арқылы толтыруды жеке модельдеу мүмкіндігі бар негізгі модель. Аспаптық шкафтар жоғары құпиялылық құлпымен және құлыптау жүйесімен жабдықталған. Полимерлі ұнтақ жабыны корпус ашық сұр түсті (RAL 7035) есіктер көк (RAL 5002).
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Жиһаз түрі | құрал-сайман шкафы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Қасбеттің түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 41 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есік | 2 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 86 002,80 ₸





