Жабдық: 12 құлып
Өлшемдері ( ВхШхГ) / салмағы: 1860x900x500 мм / 55 кг
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: металл жиналмалы шкаф он екі бөлімнен тұрады. ШРМ-312 шкафтары Сөмкелер мен сөмкелерді ірі дүкендерде, спорт клубтары мен фитнес-орталықтардың киім ауыстыратын бөлмелерінде сақтау үшін қолданылады. Әр бөлім құлыппен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Бөлінбейтін (дәнекерленген) |
| Секциялар саны | 12 |
| Құлып | Ендірілген |
| Желдеткіш саңылаулар | Жоқ |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Ұяшықтар саны | 12 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 55 кг |
| Негізгі | |
| Түрі | Сөмке |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 130 378,80 ₸





