Жабдық: 8 құлып
Өлшемдері ( Vhshhg) / салмағы: 1860x614x500mm / 38 кг
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: сегіз бөліктен тұратын металл жиналмалы шкаф. ШРМ-28 шкафтары Сөмкелер мен сөмкелерді ірі дүкендерде, спорт клубтары мен фитнес-орталықтардың киім ауыстыратын бөлмелерінде сақтау үшін қолданылады. Әр бөлім құлыппен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Реттелетін аяқтар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 614 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 38 кг |
| Жиынтық | |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Логотип тақтасы | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 92 000 ₸





