Жинақ: 7 тартпа, 7 бойлық бөлгіш, 14 көлденең бөлгіш, 1 орталық ойық құлып
Өлшемдері ( ВхШхГ) / салмағы: 1365x509x575 мм / 65 кг
Қорапқа рұқсат етілген жүктеме-30 кг дейін.
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: металл жиналмалы картотека, жеті секциялы, барлық қораптарды жабатын орталық құлып. Құжаттаманы А5 форматында сақтау үшін қолданылады. Жинаққа 7 бойлық бөлгіш, 14 көлденең бөлгіш және телескопиялық бағыттаушы кіреді. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған шкаф |
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 7 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| Сыртқы тартпалардың саны | 7 д. (дана) |
| Ішкі сөрелер саны | 7 д. (дана) |
| Сыртқы сөрелер саны | 7 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 50 см |
| Шкафтың тереңдігі | 57 см |
| Шкафтың биіктігі | 136 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Қасбеттер | металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 177 000 ₸




