Жинақ: 5 тартпа, 1 орталық құлып
Өлшемдері ( Vhshhg) / салмағы: 1645x465x630mm / 68 кг
Қорапқа рұқсат етілген жүктеме-30 кг дейін.
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: металл жиналмалы картотека, бес секциялы, барлық қораптарды жабатын орталық құлып. Құжаттаманы Foolscap және A4 форматтарында сақтау үшін қолданылады. Оның аударылуға қарсы құрылғысы және телескопиялық бағыттағыштары бар. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған шкаф |
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 5 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| Сыртқы тартпалардың саны | 5 д. (дана) |
| Ішкі сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Сыртқы сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 46 см |
| Шкафтың тереңдігі | 63 см |
| Шкафтың биіктігі | 164 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 171 471,60 ₸




