әрлеу: 2 тартпа, 1 орталық құлып
Өлшемдері ( Vhshhg) / салмағы: 715x465x630mm / 31 кг
Қорапқа рұқсат етілген жүктеме-30 кг дейін.
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: металл жиналмалы картотека, екі секциялы, барлық қораптарды жабатын орталық құлып. Құжаттаманы Foolscap және A4 форматтарында сақтау үшін қолданылады. Оның аударылуға қарсы құрылғысы және телескопиялық бағыттағыштары бар. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 456 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Салмақ | 31 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 81 450 ₸




