Жинақтау:
1 сөре, 1 штанга, 1 ригель құлпы
Өлшемдері ( Vhshhg) / салмағы: 1860x850x500mm / 42 кг
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: жиналмалы металл Шкаф. Сыртқы киімдерді кеңселерде сақтауға арналған. Бөлімде: бас киімге арналған сөре, ілгішке арналған тіреуіш және киімге арналған ілгектер, жоғары құпиялылық құлпы (ригель жүйесі). Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Бөлінбейтін (дәнекерленген) |
| Секциялар саны | 2 |
| Құлып | Ендірілген |
| Сөре | 1 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Жоқ |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Ұяшықтар саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 89 000 ₸





