Жинақтау:
1 сөре, 1 штанга, 4 Ілмек, 1 құлып
Өлшемдері ( Vhshhg) / салмағы: 1860x400x500mm / 28 кг
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: ауыстырылатын киімдерді сақтауға арналған екі бөлімі бар жиналмалы металл бір секциялы Шкаф. Шкаф есікпен жабдықталған, құлыппен, бас киімге арналған сөремен, бөлімде ілгіш пен киімге арналған ілгектер бар. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Бөлінбейтін (дәнекерленген) |
| Секциялар саны | 4 |
| Құлып | Ендірілген |
| Сөре | 2 д. (дана) |
| бөрене салма | 1 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Ұяшықтар саны | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 28 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 54 000 ₸





