Жабдық: 1 штанга, 2 Ілмек, 1 құлып
Өлшемдері ( Vhshhg) / салмағы: 1860x300x500mm / 20kg 1860x400x500mm / 24kg
Түсі: ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстеріне бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл.
Сипаттама: ауыстырылатын киімді сақтауға арналған жиналмалы металл бір секциялы Шкаф. Бөлімде: бас киімге арналған сөре, ілгішке арналған тіреуіш және киімге арналған ілгектер, құлып. Шкаф аяқ киім сөресімен жабдықталуы мүмкін (жинаққа кірмейді).
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Бөлінбейтін (дәнекерленген) |
| Секциялар саны | 2 |
| Құлып | Ендірілген |
| Сөре | 1 д. (дана) |
| бөрене салма | 1 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Ұяшықтар саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 24 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 46 302 ₸





