Еденге арналған рельсті ілу-киімді көрсету және сақтау үшін тамаша шешім
Еденге арналған рельс-бұл киім-кешектерді сауда залдарына, шоурумдарға, қоймаларға және киім-кешек бөлмелеріне орналастыруға арналған берік және ыңғайлы құрылым. Қарапайым, бірақ сенімді дизайнымен ілгіш айтарлықтай жүктемелерге төтеп береді және киімге еркін қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Коррозияға қарсы жабыны бар металл құбырлардан жасалған, бұл тіпті ауыр жұмыс кезінде де беріктікке кепілдік береді.
Өлшемдері:
В170 * Ш120 * Г50
Артықшылықтары:
- Жоғары жүктеме сыйымдылығы бар тұрақты дизайн
- Кез-келген интерьерге сәйкес келетін қысқа дизайн
- Иықтың барлық түрлеріне жарамды
- Жылдам құрастыру және ұтқырлық
Қолдану:
- Киім дүкендері мен бутиктер
- Қойма және логистикалық аймақтар
- Кір жуу және құрғақ тазалау
- Жеке киім бөлмелері
Рельсті ілу-бұл қарапайым және сенімді шешім, егер сіз минималды шығындармен максималды функционалдылықты іздесеңіз. Уақытша экспозиция үшін де, коммерциялық мақсатта үнемі пайдалану үшін де қолайлы.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Ілгіш түрі | еден, Портативті |
| Қолшатыр тұғыры (қолшатыр салғыш) | Жоқ |
| Тірек түрі | Аяқтар |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| қызметі | Әмбебап |
| Жиынтық | |
| Аяқ киім сөресі | 1 д. (дана) |
| Киім штангасы | 1 д. (дана) |
| Жасалу материалы | |
| Корпус (жақтау) | металл |
| Ілгектер | металл |
| Аяқтар | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дөңгелектерді бекіту жүйесімен жабдықтау | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 65 000 ₸


Жіберу 09 сәуір 2026
