Verona қондырма шкафы
Дүңгіршектің үстіндегі төмен температуралы шкаф
Верона шкафы әртүрлі тауар санаттарындағы алдын ала мұздатылған өнімдерді — ет өнімдерін, жартылай фабрикаттарды, балмұздақтарды, балық пен теңіз өнімдерін, көкөністер мен жемістерді тиімді орналастыруға және сатуға дейін сақтауға арналған. Қондырма мұздатқыштың үстіне орнатылады, бұл қосымша сауда алаңын қажет етпестен төсеу көлемін едәуір арттырады. Көрсетілген өнімдер шкафтың ішкі көлемінде сатып алушының көз деңгейінде орналасқан, бұл адамның тиісті рецепторларының белсендірілуіне әсер етіп, оны сатып алуға итермелейді.
Веронаның артықшылықтары
- Өнімді төсеу көлемін ұлғайту (төсеу көлеміне қосымша)
- "Еден бойынша" сауда алаңын үнемдеу (Верона шкафы дүңгіршектің үстінде орналасқан)
- Өнімнің сатып алушының көз деңгейінде орналасуы (сатылымның 30-45% өсуі)
Техникалық параметрлер
- Температура режимі, °C: -18...-23
- Габариттік өлшемдері сыртқы (Д/Ш/В), мм: 1217х750х2526
- Төсеуге арналған габариттік ӨЛШЕМДЕР (Д/Ш/В), мм: 1097х320х822
- Экспозиция алаңы, ш. м: 1,40
- Пайдалы көлем, текше метр: 0,29
- Энергия тұтыну, кВт * сағ / тәулік: 21
- Салқындатқыш*: R290
Стандартты жабдық
- бекіткіштер жиынтығы бар стенд
- ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру (4500К, 6500К)
- автоматты ыстық газды еріту
- конденсатты Автоматты буландыру
- Торлы сөрелердің 4 деңгейі
* Тапсырыс берушінің келісімі бойынша жабдықты салқындатқышпен толтырусыз жеткізуге болады. Бұл жағдайда жабдықтың өнімділігі кәсіпорынның қолданыстағы стандарттарына сәйкес салқындатқышпен тексеріледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1217 мм |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 2526 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 1097 мм |
| Ішкі ені | 320 мм |
| Көлемі | 0.29 л |
| Өнімді орналастыру алаңы | 1.4 шаршы м |
- Бағасы: 1 057 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
