Galaxy Тоңазытқыш дисплейлері
Керемет шолу және жүктеудің жоғарылауы
Galaxy H160 Тоңазытқыш дисплейлері жаңа өнімдерді ұсыну үшін арнайы жасалған. Galaxy H160 көлденең және тік орналасуды біріктіреді, бұл дүкендерге әртүрлі азық-түлік топтарының тиімді презентациясының жаңа мүмкіндіктерін ұсынады.
Galaxy H160 ірімшіктерді, сүт өнімдерін, алып кетуді, кондитерлік өнімдерді және сусындарды орналастыру үшін барлық қажетті температура режимдерін қолдайды.
Ашық дизайн сатып алушыға бүкіл дисплейдің максималды көрінуін қамтамасыз етеді, ал дисплейдің оңтайлы биіктігі оны жабдықтың аралдық қондырғылары үшін де, қабырға дисплейі ретінде де пайдалануға мүмкіндік береді.
Керемет шолу және жүктеудің жоғарылауы
- Ашық дизайн
- Максималды көрінетін экспозиция
Пайдаланудағы жайлылық
- Жоғары сапалы және техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы материалдар
- Инновациялық ауа айналымы жүйесі
Стандартты жабдық
- Инновациялық буландырғыш Sest, Италия
- Энергияны үнемдейтін ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Көру қабырғалары
- Master/slave режимін қолдайтын Контроллер
- Egger алдыңғы панельдері, ішкі шкафтың түсін таңдау
- Перделер жиынтығы
- Энергияны үнемдейтін желдеткіштер
- Электр кілті жинағы
|
Модель |
Типоразмеры |
Диапазон температуры, |
Длина витрины без боковин, |
Длина витрины с боковинами, |
Ширина витрины, |
Высота витрины, |
Длина упаковки, |
Ширина упаковки, |
Высота упаковки, |
Вес нетто, |
Вес брутто, |
Площадь загрузки, |
Объем загрузки, |
Глубина выкладки, |
Энергопотребление, |
Максимальная мощность, |
Напряжение, |
|
Galaxy H160 |
190 |
+2…+7 |
1875 |
1948 |
820 |
1630 |
2110 |
950 |
1860 |
330 |
400 |
3,31 |
0,63 |
600 (400) |
27,7 |
2,83 |
220 |
|
Galaxy H160 |
250 |
+2…+7 |
2500 |
2573 |
820 |
1630 |
2740 |
950 |
1860 |
410 |
490 |
4,42 |
0,84 |
600 (400) |
30,1 |
3,09 |
220 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brandford |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Корпустың түсі | сарғыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1948 мм |
| Ені | 820 мм |
| Биіктігі | 1630 мм |
| Салмақ | 330 кг |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
