Vr2080 ESC Plug-In Тоңазытқыш слайдтары
Кірістірілген суықтың тиімділігі мен үнемділігінің жаңа стандарты
VR2080 ESC Plug-In-бұл шағын сауда форматтарының міндеттері үшін арнайы жасалған Тоңазытқыш слайд.
Орындаудың қарапайымдылығы, жеткізудің және орнатудың қарапайымдылығы слайдты жаңа және қолданыстағы дүкендермен жабдықтау кезінде таптырмас етеді.
Құрылғының жоғарғы орналасуына байланысты vr2080 ESC Plug-In дисплейінің ауданы мен көлемі қашықтағы аналогтардың параметрлеріне сәйкес келеді. Осылайша, сауда кеңістігінің қосымша аудандарын алмай-ақ, ассортименттің тереңдігі мен ендігі бойынша есептеуді барынша арттыруға болады.
Лаконикалық дизайн, сызықтардың қатаңдығы және ультра төмен фронт өнімдердің максималды көрінуін қамтамасыз етеді және слайдты кез келген интерьерге біркелкі сәйкестендіруге мүмкіндік береді.
Vr2080 ESC Plug-In слайд үш тереңдікте шығарылады және дайын тамақ пен гастрономиядан бастап сусындар мен жаңа піскен көкөністер мен жемістерге дейін өнімдердің барлық түрлерін орналастыруға жарамды, ал аксессуарлардың кең ассортименті өнімнің жекелеген түрлерін сатудың қосымша артықшылықтарын ұсынады.
Кіріктірілген тік және көлденең жарықтандыру дисплейдегі әрбір өнімнің біркелкі жарықтандырылуын және көрінуін қамтамасыз етеді.
Vr2080 ESC Plug-In Тоңазытқыш слайдының заманауи инженерлік шешімдері мен салқындату технологияларын пайдалану электр қуатын айтарлықтай үнемдейді және сауда алаңында қажетті климатты қамтамасыз етеді, ал пропанды қолдану заманауи салқындатқыштар арасында экологиялық таза және үнемді балама болып табылады.
Слайдты жылтырату үшін Сауда алаңының жайлылығын және тоңазытқыш слайдтың ыңғайлылығын қолдайтын энергияны үнемдейтін екі қабатты терезелер қолданылады.
VR2080 ESC Plug-In-дүкендер үшін бір терезе шешімі, онда салқындатылған өнімдердің орналасуын тез және оңтайлы қамтамасыз ету қажет.
Жетілдірілген функционалдылық
- Сындарлы шешімдерді оңтайландыру және біріздендіру
- Vr2080 диапазонындағы сырғанақ аксессуарларымен үйлесімділік
- Ультра төмен майдан
- Бес қатар кең сөрелер
- Үш тереңдік
- Жүктеу мүмкіндіктері 30% ға артты
- Максималды фронтальды экспозиция
- Сатып алушыға үлкен жақындық
- Әр сөренің артқы жарығын және тік жарықтандыруды таңдау
- R290 Салқындатқышы
- Тиімді энергия үнемдейтін жабын
- Ауа ағындарын басқарудың инновациялық жүйесі
- Автоматты буландыру жүйесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brandford |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1330 мм |
| Ені | 950 мм |
| Биіктігі | 2080 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
| Ерекшеліктері | Есіктің болуы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
