HR-77LDM, Сұлулық пен практикалықты бейнелейтін үш есікті мұздатқыш. Бұл дисплей шкафы әр мұздатылған өнімнің оңтайлы дәмін сақтай отырып, тиімді салқындату мен тұрақты ішкі температураны қамтамасыз ететін төменнен орнатылған компрессорлық жүйемен жабдықталған. Кіріктірілген lightbox жарықтандыруы дисплейдің көрнекі тартымдылығын арттырып қана қоймайды, сонымен қатар сатып алушылардың назарын аударады, бұл оны сатылымды арттыруда баға жетпес одақтас етеді.
- Үлгі: HR-77LDM
- Өнім мөлшері (Schghv): 2010×730×1980 мм
- Газ: R290
- Сыйымдылығы: 1600 л
Сипаттама
| Модель | HR-77ЖК-дисплей |
| Товар Size (ШхГхВ) | 2010×730×1980мм(79.13"×28.74"×77.95") |
| Способность | 1600 л (422 фут³) |
| Диапазон температур | -18 ~ -22 °C (-0,39 ° F ~ -7,60 ° F) |
| Газ | Р290 |
| Напряжение | 230 В/50 Гц (115 В/60 Гц) |
| Компрессор | Эмбрако |
| Нет. стеллаж | 15 шт |
| Колесо | 4 шт |
| Светодиодные | Да |
| Контроль температуры | Цифровой контроллер |
| Стеклянная дверь | Стеклянная дверь из алюминиевого сплава |
| Настроить | Стеклянный дверной замок, Добавить наклейки с обеих сторон, Другой цвет экстерьера или интерьера |
По всем другим позициям данного модельного ряда вы можете обратиться к менеджеру или оставить заявку на сайте.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HAODE |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 14 сәуір 2026
