HR-54lcm сусын салқындатқышы
HR-54lcm, Сұлулық пен практикалықты бейнелейтін екі есікті сусындарға арналған тоңазытқыш дисплей. Бұл дисплей шкафы әр сусынның оңтайлы дәмін сақтай отырып, тиімді салқындату мен тұрақты ішкі температураны қамтамасыз ететін төменнен орнатылған компрессорлық жүйемен жабдықталған. Кіріктірілген lightbox жарықтандыруы дисплейдің көрнекі тартымдылығын арттырып қана қоймайды, сонымен қатар сатып алушылардың назарын аударады, бұл оны сатылымды арттыруда баға жетпес одақтас етеді.
- Үлгі: HR-54LCM
- Өнім мөлшері (Schghv): 1380×750×1980 мм
- Газ: R290
- Сыйымдылығы: 1005 л
Сипаттама
| Модель | HR-54LCM |
| Товар Size (ШхГхВ) | 1380×750×1980мм |
| Способность | 1005л |
| Диапазон температур | 0-10 °C (32 ° F ~ 50 ° F) |
| Газ | Р290 |
| Напряжение | 230 В/50 Гц (115 В/60 Гц) |
| Компрессор | Эмбрако |
| Нет. стеллаж | 10 шт |
| Колесо | 4 шт |
| Светодиодные | Да |
| Контроль температуры | Цифровой контроллер |
| Стеклянная дверь | Стеклянная дверь из алюминиевого сплава |
| Настроить | Стеклянный дверной замок, Добавить наклейки с обеих сторон, Другой цвет экстерьера или интерьера |
Осы модель қатарының барлық басқа позициялары үшін Сіз менеджерге жүгіне аласыз немесе сайтта өтініш қалдыра аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HAODE |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Сусындар үшін, Пиццаға арналған, Сүт өнімдеріне арналған |
| Секциялар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1380 мм |
| Биіктігі | 1980 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 14 сәуір 2026
