HR380SG-бұл сіздің дүкеніңіздің алдында тауарларыңызды көрсету және сату үшін арнайы жасалған ерекше бір шыны есік тоңазытқышы. Ол эстетикалық тартымдылықты арттыра отырып, шыны есікпен органикалық түрде біріктірілген дөңгелектелген бұрыштық визорды қамтиды, сонымен қатар ұтқырлыққа ыңғайлы болу үшін алдын ала орнатылған роликтермен және климатты дәл басқару үшін электронды температура реттегішімен бірге келеді.
- Үлгі: HR380SG
- Өнім мөлшері (Schghv): 620×680×2100 мм
- Газ: R290
- Сыйымдылығы: 400 л
Сипаттама
| Модель | HR380SG |
| Размер продукта (ШхГхВ) | 620×680×2100 (24.40''×26.77''×82.67'') |
| Способность | 400 л (105 футов³) |
| Диапазон температур | 2-8 °C (35,6 °F-46,4 °F) |
| Газ | Р290 |
| Напряжение | 230 В/50 Гц (115 В/60 Гц) |
| Сила | 285 Вт |
| Компрессор | Эмбрако |
| Нет. стеллаж | 5 шт |
| Колесо | 4 шт |
| Светодиодные | Да |
| Контроль температуры | Цифровой контроллер |
| Стеклянная дверь | Стеклянная дверь из алюминиевого сплава |
| Настроить | Стеклянный дверной замок, Добавить наклейки с обеих сторон, Другой цвет экстерьера или интерьера |
По всем другим позициям данного модельного ряда вы можете обратиться к менеджеру или оставить заявку на сайте.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HAODE |
| Өндіруші ел | Қытай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 14 сәуір 2026
