HR2460XZ, кіріктірілген сусын тоңазытқышы. 1900 л сыйымдылығымен реттелетін сөрелер әртүрлі мөлшердегі сусындардың икемді сақталуын қамтамасыз етсе, энергияны үнемдейтін жарықдиодты шамдар өнімнің көрінуін жақсартады. Сонымен қатар, шкаф сусындарды оңтайлы сақтау үшін температураны дәл бақылауды қамтамасыз етеді.
- Үлгі: HR2460XZ
- Өнім мөлшері (Schghv): 2460×680×2100 мм
- Газ: R290
- Сыйымдылығы: 1900 л
Сипаттама
| Модель | HR2460XZ |
| Размер продукта (ШхГхВ) | 2460×680×2100 (96.85''×26.77''×82.67'') |
| Способность | 1900 л (501 фут³) |
| Диапазон температур | 2-8 °C (35,6 °F-46,4 °F) |
| Газ | Р290 |
| Напряжение | 230 В/50 Гц (115 В/60 Гц) |
| Сила | 990 Вт |
| Компрессор | Эмбрако/Данфосс |
| Нет. стеллаж | 20 шт |
| Колесо | 4 шт |
| Светодиодные | Да |
| Контроль температуры | Цифровой контроллер |
| Стеклянная дверь | Стеклянная дверь из алюминиевого сплава |
| Настроить | Стеклянный дверной замок, Добавить наклейки с обеих сторон, Другой цвет экстерьера или интерьера |
По всем другим позициям данного модельного ряда вы можете обратиться к менеджеру или оставить заявку на сайте.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HAODE |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2460 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 14 сәуір 2026
