Hr2460xk Жоғарғы бекітпесі бар Тоңазытқыш (алтын жақтауы бар сыртқы жақтау)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 14 сәуір 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
HR2460XK-бұл сіздің дүкеніңіздің алдында тауарларыңызды көрсету және сату үшін арнайы жасалған төрт шыны есігі бар ерекше Тоңазытқыш. Ол эстетикалық тартымдылықты арттыра отырып, шыны есікпен органикалық түрде біріктірілген дөңгелектелген бұрыштық визорды қамтиды, сонымен қатар ұтқырлыққа ыңғайлы болу үшін алдын ала орнатылған роликтермен және климатты дәл басқару үшін электронды температура реттегішімен бірге келеді.
- Үлгі: HR2460XK
- Өнім мөлшері (Schghv): 2460×730×2100 мм
- Газ: R290
- Сыйымдылығы: 2070 л
Описание
| Модель | HR2460XK |
| Размер продукта (ШхГхВ) | 2460×730×2100 (96.85''×28.74''×82.67'') |
| Способность | 2070 Л (546 футов³) |
| Диапазон температур | 2-8 °C (35,6 °F-46,4 °F) |
| Газ | Р290 |
| Напряжение | 230 В/50 Гц (115 В/60 Гц) |
| Сила | 990 Вт |
| Компрессор | Эмбрако |
| Нет. стеллаж | 20 шт |
| Колесо | 4 шт |
| Светодиодные | Да |
| Контроль температуры | Цифровой контроллер |
| Стеклянная дверь | Стеклянная дверь из алюминиевого сплава |
| Настроить | Стеклянный дверной замок, Добавить наклейки с обеих сторон, Другой цвет экстерьера или интерьера |
Осы модель қатарының барлық басқа позициялары үшін Сіз менеджерге жүгіне аласыз немесе сайтта өтініш қалдыра аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Ендірілген техника | Иә |
| Өндіруші | HAODE |
| Камералар саны | 4 |
| Жалпы көлемі | 2070 л |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Есіктер саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



