Тот баспайтын болаттан жасалған раковиналар
Сіздің ас үйіңіз үшін практикалық, стиль және сенімділік
Тот баспайтын болаттан жасалған раковиналар-беріктік, гигиена және заманауи дизайнның тамаша үйлесімі. Олар коррозияға төзімді, оңай тазаланады және жоғары температураға төтеп береді. Әмбебап стильдің арқасында мұндай раковиналар классикалық және заманауи интерьерге өте жақсы сәйкес келеді.
Біз компам бір шыныаяқтан функционалды екі қанатты екі шыныаяққа дейінгі модельдердің кең таңдауын ұсынамыз. Ас үйіңіз үшін ең жақсы шешімді таңдаңыз!
В90*Ш130*Г70
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жуғыштың материалы | Тот баспайтын болат |
| Жуғыш формасы | Тік бұрышты |
| Жуғыштың дизайны | Қанаты бар бір тостағанды |
| Түсі | Сұр |
| Қанаттың орналасуы | Оң жақта |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бетінің түрі | Күңгірт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Тостағанның тереңдігі | 70 мм |
| Жуғыштың ені | 1300 мм |
| Жуғыш биіктігі | 900 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 129 500 ₸


Жіберу 09 сәуір 2026
