Тот баспайтын болаттан жасалған раковиналар
Сіздің ас үйіңіз үшін практикалық, стиль және сенімділік
Тот баспайтын болаттан жасалған раковиналар-беріктік, гигиена және заманауи дизайнның тамаша үйлесімі. Олар коррозияға төзімді, оңай тазаланады және жоғары температураға төтеп береді. Әмбебап стильдің арқасында мұндай раковиналар классикалық және заманауи интерьерге өте жақсы сәйкес келеді.
Біз компам бір шыныаяқтан функционалды екі қанатты екі шыныаяққа дейінгі модельдердің кең таңдауын ұсынамыз. Ас үйіңіз үшін ең жақсы шешімді таңдаңыз!
В80*Д130*Г60
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жуғыштың материалы | Тот баспайтын болат |
| Жуғыш формасы | Тік бұрышты |
| Жуғыштың дизайны | Екі табақшалы |
| Түсі | Сұр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бетінің түрі | Күңгірт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Тостағанның тереңдігі | 60 мм |
| Жуғыш биіктігі | 800 мм |
| Жуғыштың ұзындығы | 1300 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 139 000 ₸


Жіберу 09 сәуір 2026
