Киім дүкендеріне арналған еденге арналған сөре
Практикалық және стильді сөре едені-киім дүкеніндегі сауда кеңістігін безендіруге арналған тамаша шешім. Заманауи дизайн, берік құрылыс және әмбебаптық оны маусымдық коллекцияларды көрсету үшін де, тұрақты ассортимент үшін де пайдалануға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары:
- Әмбебаптық: киімді ілгіштерге, сөрелерге немесе қораптарға қоюға жарамды. Ол кез — келген форматқа-бутиктерге, шоу-бөлмелерге, желілік дүкендерге өте жақсы сәйкес келеді.
- Беріктік пен сенімділік: металл жақтау айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, тіпті ауыр жұмыс кезінде де тұрақтылықты сақтайды.
- Модульдік жүйе: оңай жиналады және қажет болған жағдайда сауда алаңының қажеттіліктеріне айналады.
- Эстетика: қысқа дизайн өнімнің назарын аудармайды және дүкеннің стилін көрсетеді.
Сипаттамалары:
- Материалдар: металл / МДФ / ағаш (тапсырыс беру кезінде нақтылаңыз)
- Өлшемдері: стандартты және Тапсырыс бойынша
- Түсі: қара, ақ, хром, RAL бойынша Тапсырыс бойынша бояу
Функционалды және тартымды сауда жабдықтары арқылы дүкеніңіздің бірегейлігін атап өтіңіз. Бүгін сөреге тапсырыс беріңіз — және тұтынушыларға ыңғайлылық пен дисплейдегі тәртіпті қамтамасыз етіңіз!
В180*Ш80*Г35
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Киім үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде |
| Сөре түрі | Тікелей |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 800 мм |
| Сөренің тереңдігі | 350 мм |
| Сөренің биіктігі | 1800 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | ҰДФ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 73 000 ₸


Жіберу 09 сәуір 2026
