Киім дүкендеріне арналған еденге арналған сөре
Практикалық және стильді сөре едені-киім дүкеніндегі сауда кеңістігін безендіруге арналған тамаша шешім. Заманауи дизайн, берік құрылыс және әмбебаптық оны маусымдық коллекцияларды көрсету үшін де, тұрақты ассортимент үшін де пайдалануға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары:
- Әмбебаптық: киімді ілгіштерге, сөрелерге немесе қораптарға қоюға жарамды. Ол кез — келген форматқа-бутиктерге, шоу-бөлмелерге, желілік дүкендерге өте жақсы сәйкес келеді.
- Беріктік пен сенімділік: металл жақтау айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, тіпті ауыр жұмыс кезінде де тұрақтылықты сақтайды.
- Модульдік жүйе: оңай жиналады және қажет болған жағдайда сауда алаңының қажеттіліктеріне айналады.
- Эстетика: қысқа дизайн өнімнің назарын аудармайды және дүкеннің стилін көрсетеді.
Сипаттамалары:
- Материалдар: металл / МДФ / ағаш (тапсырыс беру кезінде нақтылаңыз)
- Өлшемдері: стандартты және Тапсырыс бойынша
- Түсі: қара, ақ, хром, RAL бойынша Тапсырыс бойынша бояу
Функционалды және тартымды сауда жабдықтары арқылы дүкеніңіздің бірегейлігін атап өтіңіз. Бүгін сөреге тапсырыс беріңіз — және тұтынушыларға ыңғайлылық пен дисплейдегі тәртіпті қамтамасыз етіңіз!
В200*Ш130*Г45
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Киім үшін, Аяқ киімге арналған, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Тұрмыстық электр аспаптары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде |
| Сөре түрі | Тікелей |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1300 мм |
| Сөренің тереңдігі | 450 мм |
| Сөренің биіктігі | 2000 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | ҰДФ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 89 000 ₸


Жіберу 09 сәуір 2026
