"Рельс" еденге арналған ілгіш-бұл сіздің кеңістігіңіз үшін тамаша шешім!
Сәнді және функционалды киім ілгішті іздеп жүрсіз бе? "Рельс" еден ілгіші сіздің үйіңізге, кеңсеңізге немесе дүкеніңізге тамаша қосымша болады.
Артықшылықтары:
Заманауи дизайн: талғампаз сызықтар мен минималистік ілулі "рельс" стилі кез келген интерьерге оңай сәйкес келеді, бұл заманауи және стильді қосады.
Жоғары беріктік: сапалы материалдардан жасалған, Ілгіш киім, сөмкелер мен аксессуарларға сенімді қолдау көрсетеді.
Пайдаланудың қарапайымдылығы: қарапайым құрастыру және ұтқырлық ілгішті үй ішінде оңай жылжытуға мүмкіндік береді. Бұл кіреберіс, жатын бөлме немесе киім-кешек бөлмесі үшін өте қолайлы.
Кеңістікті үнемдеу: "рельс" ілгішініңныйам дизайны сіздің үйіңіздегі тәртіп пен стильді сақтай отырып, кеңістікті ұйымдастыруға көмектеседі.
В200*Ш90*Г40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Ілгіш түрі | еден |
| Қолшатыр тұғыры (қолшатыр салғыш) | Жоқ |
| Тірек түрі | Аяқтар |
| Түсі | Алтын |
| Жағдайы | Жаңа |
| қызметі | Әмбебап |
| Жасалу материалы | |
| Корпус (жақтау) | металл |
| Қасбеттер | металл |
| Аяқтар | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дөңгелектерді бекіту жүйесімен жабдықтау | Жоқ |
| Сәндік жарықтандырудың болуы | Жоқ |
| Жиналмалы құрылым | Жоқ |
- Бағасы: 35 000 ₸


Жіберу 09 сәуір 2026
