Tesey Plug-in Тоңазытқыш слайдтары
Бірегей функционалдылық пен икемділік
Tesey Plug-in Тоңазытқыш слайдтары кіріктірілген суық жабдыққа ғана тән сауда мүмкіндіктерін ұсынады.
Ультра төмен фронтпен эргономикалық дизайн алдыңғы экспозицияны барынша арттырады және 500 мм тереңдіктегі 5 қатар сөрелерді төсеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді.инновациялық дизайн шешімі қуат тұтынуды оңтайландыруға мүмкіндік береді. Әр түрлі температуралық режимдері бар модификациялар кез-келген жаңа өнімді сақтау үшін тамаша жағдайларды таңдауға мүмкіндік береді.
Бүйірлік тіректердегі тік жарықтандыру және кабинеттің үстіңгі жарықтандыруы кабинеттің біркелкі жарықтандырылуын және әрбір өнімнің көрінуін қамтамасыз етеді. Өнімнің керемет презентациясы және оның қол жетімділігі сатып алуға қол жетімді.
Қашықтағы қондырғысы бар жабдықтың функционалдығы бар tesey Plug-in Тоңазытқыш дисплейлері Тоңазытқыш орталығын пайдалану мүмкіндігі жоқ кез келген пішімдегі дүкен үшін бір терезе шешімі болып табылады.
Бірегей экспозиция мүмкіндіктері
- Ультра төмен майдан
- 5 қатар сөрелер тереңдігі 500 мм
- Максималды фронтальды экспозиция
Өнімдердің керемет тұсаукесері:
- Кабинеттің жоғарғы және тік жарықтандыруы
- Эргономикалық тегіс дизайн
Тиімді энергия үнемдеу
- Инновациялық екі деңгейлі конденсатты кетіру жүйесі
- Энергияны үнемдейтін желдеткіштер
Стандартты жабдық
- Инновациялық буландырғыш Sest, Италия
- Баға ұстаушылары бар 500 мм сөрелердің бес қатары
- Алдыңғы түсті панельдер
- Бүйірлік тіректердегі үстіңгі жарықтандыру және тік жарықтандыру
- Контроллер
Опциялар
- Вандалға қарсы металл бүйір қабырғалары тік жарықдиодты жарықтандырумен, бүйірлік тіректерде, мөлдір немесе айналы екі қабатты терезеде
- Магниттік бекітілген түнгі перделер
- Қосымша жарықдиодты сөрелерді жарықтандыру
- Плексигласс ішкі көлемді бөлгіш
- Сөре кеңістігін бөлгіш
- Сымды шектегіштер
- Желіге қосылу жинағы
- Электр тогы
- Жеміс жинағы
- Ішкі көлемді стандартты RAL түстерімен бояу
- Күшейтілген ағаш қаптама
Tesey сериясының техникалық сипаттамасы өнім бетінің төменгі жағында бекітілген.
Сондай-ақ, сіз барлық нюанстарды менеджерден түсіндіре аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brandford |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 2130 мм |
| Салмақ | 220 кг |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
