Прогрессивті функционалдылық
- Өлшемдердің, опциялардың және сипаттамалардың кең ауқымы
- Максималды фронтальды экспозиция алыстағы суық сияқты
- Сызыққа мінсіз қондыру
- Эргономикалық тегіс дизайн
- Сатып алушыға үлкен жақындық
- Әр сөрені энергияны үнемдейтін жарықтандыру
- Кабинеттің жоғарғы және тік жарықтандыруы
- Қосымша дисплей бөлшектері
- Кеңістікке жеке тұлға беру оңай
- Кеңістікті ақылды пайдалану
- R290 Салқындатқышы
- Тиімді энергия үнемдейтін жабын
- Энергия тұтыну 30-дан% астам төмендеді
Стандартты жабдық
- Инновациялық буландырғыш Sest, Италия
- Реттелетін көлбеу сөрелердің бес қатары
- Кабинеттің энергияны үнемдейтін жоғарғы жарықдиодты жарықтандыруы
- Энергияны үнемдейтін екі қабатты терезелері бар есіктер
- Контроллер (master/slave режимін қолдайтын)
- Жоғарғы және төменгі түсті панельдер, ішкі шкафтың түсін таңдау
- Тоңазытқыш қондырғысын жабатын сәндік қаптама
- Сөрелердегі баға ұстаушылар
- Қосымша энергияны үнемдейтін жарықдиодты сөрелерді жарықтандыру және тік жарықтандыру
- Топсалы сөрелердің саны мен тереңдігін таңдау, сопақ сөрелерді орнату мүмкіндігі
- Ет өнімдері мен деликатестерді тік орналастыруға арналған ілгектер мен штангалар
- Биіктігі 50 мм және 100 мм сөрелерге арналған сым шектегіштер
- Негізгі сөреге көлбеу
Опциялар
- өсеуге арналған жеміс жинағы мен подиум
- Ішкі көлемді және сөре кеңістігін бөлгіштер
- Egger декор палитрасы бойынша сыртқы панельдерді безендіру
- Тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныс бампері
- Бүйір қабырғаларының модификациясы:
- екі қабатты тереземен шолу
- кабинет ішіндегі айнасы бар" саңырау " металл (витрина көлемі)
- "саңырау" металл
- Жолға қондыру опциялары:
- бірдей типтегі дисплей қосқышы
- мөлдір немесе айна бөлгіш арқылы қосқыш
- Конденсатты бұру және буландырудың екі деңгейлі жүйесі
- Күшейтілген ағаш жәшік
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brandford |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 950 мм |
| Биіктігі | 2315 мм |
| Салмақ | 210 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
