Инновациялық эргономика және максималды көріну
- Стильді инклюзивті дизайн
- Екі қабатты терезелердің арқасында керемет көрініс
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Тот баспайтын болаттан жасалған интерьер дизайны
- Гидролифттердегі шыңдалған шыныдан жасалған алдыңғы әйнектер
- Салқындатылған сақтау орны
- Жоғары сапалы және қызмет көрсетуге ыңғайлы материалдар
- Ауа ағындарын басқарудың прогрессивті жүйесі
- Қосымша дисплей бөлшектері
- Кеңістікке жеке тұлға беру оңай
- Аксессуарлардың кең таңдауы
Стандартты жабдық
- Инновациялық буландырғыш Sest, Италия
- Энергияны үнемдейтін ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Гидролифттердегі шыңдалған шыны
- Тот баспайтын болаттан жасалған жұмыс беті
- Тот баспайтын болаттан жасалған негізгі паллеттер
- Мәжбүрлі ауа айналымы
- TRV клапаны
- Контроллер (master/slave режимін қолдайтын)
- Дренаж жүйесіне қосылу жинағы
- Алдыңғы түсті панельдер немесе Egger панельдері, ішкі шкафтың түсін таңдау
- Бүйір қабырғалары жоқ
- Күшейтілген ағаш қаптама
- Тірек базасы
Опциялар
- Төменгі жарықдиодты жарықтандыру
- Перделер жиынтығы
- Жібек экранды екі қабатты терезені қарау қабырғасы
- Жолға қондыру опциялары:
- желіге немесе бөлгіш арқылы бірдей типтегі дисплей қосқышы
- бөлгіш арқылы гастрономия/self желісіне қосқыш
- Электр кілті жинағы
- Бақылау жүйесіне қосылуға арналған желілік карта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brandford |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1310 мм |
| Ені | 1065 мм |
| Биіктігі | 1245 мм |
| Салмақ | 145 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
