Standard сериясындағы POLAIR sb108s Сплит жүйесі тамақтандыру және сауда кәсіпорындарының тоңазытқыш камераларында белгіленген температураны ұстап тұруға арналған. Бұл жүйе екі негізгі блоктан тұрады: буландырғыш (камераның ішіне орнатылған) және конденсатор (сыртта орналасқан). Корпус коррозиядан және механикалық кернеуден сенімді қорғауды қамтамасыз ететін полимермен қапталған мырышталған металдан жасалған.
Тоңазытқыш машинаның бұл моделі камераларға орнатуға өте ыңғайлы:
- Камера 80 мм, t OCD кезінде. Сәрсенбі 25°C — 1,9...5 м3.
Камера 100 мм, t OCD кезінде. Сәрсенбі 25°C-2,6...6,2 м3.
Sb108s моделінің ерекшеліктері:
Берілген температураны дәл ұстап тұруды және тоңазытқыш машинасының параметрлерін өзгерту мүмкіндігін қамтамасыз ететін электрондық басқару блогы;
- Суық ауаның камераның бүкіл көлеміне біркелкі таралуы;
- Су төгетін ваннадан суды буландыратын Автоматты еріту жүйесі;
- Тығыздалған поршенді компрессор;
- Дроссель құрылғысы ретінде капиллярлық түтік;
- Қосқыш қорап ауа салқындатқыштың сыртына орналастырылған;
- Компрессорлық конденсатор блогы мен ауа салқындатқышы құрғақ азотпен толтырылған;
- Блоктардың шығулары мен түтіктердің ұштары герметикалық түрде тығыздалған және қысылған;
- Блоктар дәнекерлеу арқылы қосылады;
- Орнатудың және бөлшектеудің қарапайымдылығы, сонымен қатар вакуумдауды және салқындатқышпен толтыруды қажет етеді.
Қосымша сипаттамалар:
Конденсатор:
- Қабырға қадамы: 3,2 мм
- Беті: 6,25 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіш қуаты: 0,018 кВт / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділік: 600 м3/сағ
Ауа салқындатқыш:
- Қабырға қадамы: 3,6 мм
- Беті: 4,63 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіш қуаты: 0,018 кВт / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділік: 600 м3/сағ
- Ауа ағынының диапазоны: 4 м
- Сорғыш түтіктің диаметрі: 12 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 6 мм
- Салқындатқыш мөлшері: 0,75 кг
Сплит-жүйені жинақтау:
- Компрессорлық-конденсаторлық блок;
- Ауа салқындатқыш;
- Жылу оқшаулаудағы мыс түтіктер жиынтығы (Ұзындығы 5 м);
- Дренаждық түтік (ұзындығы 1 м);
- Жарықдиодты шам.
Бұл жүйенің жұмыс ерекшеліктері:
- Қоршаған ортаның температурасына байланысты суық өнімділік.
- – 30-дан (қысқы жиынтықпен) +32°С-қа дейінгі температурада және 80-ден 40% - ға дейінгі салыстырмалы ылғалдылықта пайдалану шарттары.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қысқы жинақ.
- 1-ші көлемдегі Тоңазытқыш машинасына арналған қорғаныс шатыры.
- Қашықтан басқару жинағы.
POLAIR sb108s сипаттамалары:
- Қаптамадағы өлшемдер: 879х563х910 мм
- Бренд: Polair
- Сызғыш: Standart
- Үлгі: SB108S
- Зауыт коды: 1601034d
- Ауа салқындатқыштың өлшемдері, мм: 408 (481)x280x418 (618)
- Сыртқы блоктың өлшемдері (ККБ), мм: 490 (690)x315x704
- Тоңазытқыш машинасының түрі: сплит жүйелері стандартты
- Жұмыс температурасы: -15...-25 °C
- Ұсынылатын көлем (м3): 1.9-5
- Ауа ағынының диапазоны: 4 м
- Желдеткіштер саны: 1 дана
- Конденсатор: мыс-алюминий
- Буландырғыш: мыс-алюминий
- Салқындатқыш: R404A
- Корпус материалы: полимерлі Болат
- Еру түрі: электрлік
- Кернеу : 220 В
- Қуаты: 1 кВт
- Өнім түрі: бөлу жүйесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Кондиционердің қызметі | Коммерциялық |
| Кондиционер түрі | сплит жүйесі |
| Ішкі блок түрі | Еден-төбе |
| Кондиционердің жұмыс режимі | Салқындату/жылыту |
| Мультисплит жүйесінің ішкі блоктарының саны | 2 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ішкі блоктың габаритті өлшемдері | |
| Ішкі блоктың биіктігі | 284 мм |
| Ішкі блоктың ені | 415 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 420 мм |
| Сыртқы блоктың габаритті өлшемдері | |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 704 мм |
| Сыртқы блоктың ені | 490 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 315 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




