Professionale сериялы POLAIR SM109P Сплит жүйесі-қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарының тоңазытқыш камераларында белгіленген температураны ұстап тұруға арналған. Бұл жүйе екі негізгі блоктан тұрады: буландырғыш (камераның ішіне орнатылған) және конденсатор (сыртта орналасқан). Корпус коррозиядан және механикалық кернеуден сенімді қорғауды қамтамасыз ететін полимермен қапталған мырышталған металдан жасалған.
Тоңазытқыш машинаның бұл моделі камераларға орнатуға өте ыңғайлы:
- Камера 80 мм, t OCD кезінде. Сәрсенбі 25°C — 4,5...8,7 м3.
- Sm109p моделінің ерекшеліктері:
- Ауа салқындатқышының жетілдірілген дизайны сплит жүйесінің тиімдірек жұмысын қамтамасыз етеді және оған техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
- Бөлінген жүйенің сыртқы және ішкі блоктары жылу оқшаулауындағы мыс түтіктермен, басқару қуат кабелімен өзара байланысты.
- Жылдам және оңай орнатуға арналған жаңа терминал жастықшалары бар қосқыш қорап.
- Полимермен қапталған мырышталған металл Корпус.
- Агрегаттар бойынша жүктемелерді теңгерімді бөлу есебінен барлық тораптардың сенімділігін арттыру.
- Буландырғышты ерітудің тиімді жүйесі.
- Суық ауаның камераның бүкіл көлеміне біркелкі таралуы.
- Жоғары ылғалдылықта камераның ішкі көлемінен ылғалды кетіру.
- Шаңның жоғарылауымен жұмыс істеу мүмкіндігі.
Әр Тоңазытқыш машинаның сәйкестендіру нөмірін берер алдында компьютерлік тестілеу және жұмыс режимдерін бақылау.
Қосымша сипаттамалар
- Конденсатор:
- Қабырға қадамы: 3,2 мм
- Беті: 6,25 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіш қуаты: 0,018 кВт / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділік: 600 м3/сағ
Ауа салқындатқыш:
- Қабырға қадамы: 3,6 мм
- Беті: 4,63 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіш қуаты: 0,018 кВт / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділік: 600 м3/сағ
- Ауа ағынының диапазоны: 4 м
- Сорғыш түтіктің диаметрі: 12 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 8 мм
- Салқындатқыш мөлшері: 0,53 кг
Сплит-жүйені жинақтау
- Компрессорлық-конденсаторлық блок;
- Ауа салқындатқыш;
- Жылу оқшаулаудағы мыс түтіктер жиынтығы (Ұзындығы 5 м);
- Дренаждық түтік (ұзындығы 1 м);
- Жарықдиодты шам.
- Қашықтан басқару құралы
Бұл жүйенің жұмыс ерекшеліктері.
- Қоршаған ортаның температурасына байланысты суық өнімділік.
- – 30-дан (қысқы жиынтықпен) +32°С-қа дейінгі температурада және 80-ден 40% - ға дейінгі салыстырмалы ылғалдылықта пайдалану шарттары.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі)
- Қысқы жинақ.
- 1-ші көлемдегі Тоңазытқыш машинасына арналған қорғаныс шатыры.
- Evif25twx Bluetooth немесе Wi-Fi желілік картасы.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Кондиционердің қызметі | Коммерциялық |
| Кондиционер түрі | сплит жүйесі |
| Ішкі блок түрі | Еден-төбе |
| Кондиционердің жұмыс режимі | Салқындату/жылыту |
| Мультисплит жүйесінің ішкі блоктарының саны | 2 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Минималды температура | -30 град. |
| Максималды температура | 32 град. |
| Ішкі блоктың габаритті өлшемдері | |
| Ішкі блоктың биіктігі | 278 мм |
| Ішкі блоктың ені | 650 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 512 мм |
| Сыртқы блоктың габаритті өлшемдері | |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 704 мм |
| Сыртқы блоктың ені | 490 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 315 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 077 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
