Өлшемдері (Dhhv) - 2343x885x1515
Серия-Milan S
t режимі,°C -24...-18
Суықпен қамтамасыз ету түрі-алыстағы суықпен
Бренд - Italfrigo
Есік блоктарын орындау нұсқалары
көрінетін металл жақтауы бар екі қабатты терезелер
шыны жібек экранды екі қабатты терезелер
Температура режимі
-18...-24°С
Стандартты жабдық
- Алдыңғы панель (алюминий)
- Есік жақтауына салынған тік жарықдиодты шамдар (спектрі 6500 К)
- Есіктер (екі камералы екі қабатты терезе)
- Негізгі паллеттер, тіректер, кронштейндер, артқы қабырғалар (боялған мырышталған металдан жасалған)
- R404A үшін TRV
- CAREL электрондық контроллері
- Дренаж жүйесіне қосылу жинағы
- Қосымша сандық термометр
- Буландырғыш, электр жабыны бар жиынтықта, ағызу жүйесін жылыту
- Ағаш қаптама
Стандартты емес
- Бүйір қабырғалары
- Сөрелер
- Торлы себеттер
- Бампер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2343 мм |
| Биіктігі | 1515 мм |
| Тереңдігі | 885 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
