- Төсеу тереңдігі-770 мм
- Қосымша камера-иә
- Бүйір қабырғаларының материалы-күшейтілген, ПВХ
- Температура режимі-0...+5°C
- Көлемі-11470х1140х1200В
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш камерасы |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1470 мм |
| Ені | 1140 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 437 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
