Температура +3...+8 °С
Басқару-электрондық
Номиналды кернеуі 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық (Тоңазытқыш)
Еру-Автоматты
Жабдықтардың Климаттық класы: 3
Салқындатқыш R134a; R404a
Витриналар пайдалануға арналған
табиғи желдетілетін жабық үй-жай
қоршаған орта температурасы +12-ден +25-ке дейін
және салыстырмалы ылғалдылық 60% аспайды
Өлшемдері, (ДхШхВ) мм 950х650х1370
Топсалы сөрелер саны : 3 (реттелетін)
Қол жетімді өлшемдер: 1040x650x1370, 1240x650x1370, 1440x650x1370.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Жемістер үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есік түрі | Купе-есік |
| Есік материалы | Шыны |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 375 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
